Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Zczuba.tv

Aktualności

Po jedenastej kolejce GHLPN..

• autor: sado20, 2014-02-16 18:30

W pierwszym spotkaniu 11 kolejki wystąpiły drużyny z Idzbarka i Brzydowa. Walcząca drużyna z Brzydowa poradziła sobie po zaciętym spotkaniu z Idzbarkiem wygrywając 4:2. Po tym spotkaniu na parkiet wyszły drużyna z Reszek i Turznicy II. W tym spotkaniu nie było niespodzianki i juniorzy Płomienia po bramkach Mainsty x3, Licznerskiego x2 i Jarzyna x2 pokonali bez problemu zespół Reszek 7:3. Po 2 meczu 11 kolejki o wygraną walczyły Bałcyny z Smykowem i po dość jednostronnym spotkaniu Smykowo zwyciężyło 2:8. Po trzech meczach czekał na kibiców pojedynek Durąga z Tyrowem, a zaczęło się ciekawie, bo Durąg pierwszy strzela bramkę i prowadzi. Jednak po kilku minutach Tyrowo zaaplikowało 5 bramek i zwyciężyło 5:1. Ciekawe spotkanie kibice obejrzeli pomiędzy Smykówkiem a Samborowem. Smykówko prowadziło już 4:0, ale po czerwonek kartce dla bramkarza Smykówka sytuacja się zmieniła, ale Smykówko dowiozło wypracowaną wcześniej przewagę 7:6. I po tym meczu meczu zostało już niewiele do rozpoczęcia hitu kolejki, na który wszyscy bardzo czekali. Mecz pomiędzy Turznicą, a Lichtajnami miał wielkie znaczenie do tabeli końcowej. Lichtajny musiały wygrać, żeby zdobyć tytuł, a Turznica nie mogła przegrać, aby zająć 2 pozycję, w innym przypadku Turznica znalazłaby się na 3 miejscu. Od początku spotkania walka toczyła się o każdą piłkę, dobreja dyspozycja naszego bramkarza i pozostałych zawodników na niewiele pozwalała, ale gracze Lichtajn potrafili dojść po pozycji strzeleckich. Na prowadzenia Turznicę wyprowadził A. Sadowski, którego nie zauważyli obrońcy Lichtajn. Na 2:0 podwyższył B.Solis, który lekkim strzałem pokonał golkipera Lichtajn. W końcówce 1 części gry Lichatjny zmniejszają straty. Drugą część gry źle rozpoczęli piłkarze Turznicy. Szybko 2 stracone bramki nie podcięły skrzydeł naszym zawodnikom. Na 3:3 bramkę zdobył M. Solis, ale 2 minuty później błąd w kryciu przy rzucie rożnym i Lichtajny prowadzą 4:3 i zmierzają po tytuł mistrzowski. Jednak jak się okazało warto walczyć do samego końca. Na minutę przed końcem dobrze rozegrana akcja naszych zawodników pozwoliła B. Solisowi wyjść na czystą pozycję i wyrównać stan meczu. Przez minutę gracze Turznicy rozpaczliwie się bronili, ale dowieźli remis do końca, remis na wagę zwycięstwa.