Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Zczuba.tv

Aktualności

Po dziesiątej kolejce GLHPN..

• autor: sado20, 2014-02-06 22:02

W najbliższą sobotę czeka na kibiców spora dawka emocji. Mistrzostwo GLHPN mogą nadal zdobyć 3 zespoły Turznica, Lichtajny i Tyrowo. Wszystkie te ekipy mają po 27 punktów. Jednak wróćmy do 10 serii spotkań. W pierwszym spotkaniu 10 kolejki wystąpiły drużyny Lichtajn i Reszek. W tym meczu został pobity rekord najwyższego wyniku GLHPN bowiem Reszki przegrały 1:26, z czego 21 bramek strzelił K. Narojczyk zawodnik III - ligowego Motoru Lubawa. Później po wyrównanym spotkaniu Bałcyny pokonały 4:1 Brzydowo i pewnie zainkasowało 3 punkty. Po tym spotkaniu czekał na kibiców ciekawy pojedynek pomiędzy Smykówkiem, a Tyrowem. Pierwsze minuty to wyrównana gra z obu stron. Po 7 minutach utrzymywał się remis 2:2. Pierwsza bramka dla tyrowian wpadła już w 5 sekundzie meczu i to chyba najszybciej strzelona bramka w tej edycji GHLPN. Później Tyrowo odskoczyło na 2 bramki w dodatku po niezrozumiałej decyzji sędziego wyleciał za dwa żółte kartoniki bramkarz Smykówka i było już praktycznie po meczu. Pod koniec spotkania Tyrowo przypieczętowuje wygraną jeszcze dwoma bramkami i mecz kończy się rezultatem 6:2. O 17:10 Durąg podejmował Smykowo. Po dość przeciętnym meczu Smykowo wygrało 5:3, gdzie Durąg prowadził już 3:1..  W przedostatnim meczu  na parkiet wyszły drużyna Turznicy II i Idzbarka. Naszą drużynę czekało arcytrudne zadanie, gdyż w tym meczu nie było bramkarza i z tego powodu między słupkami musiał stanąć C. Nikrasiewicz, w dodatku na ławce rezerwowych był tylko jeden zawodnik. W tym meczu Turznica II zagrała bardzo mądrze, strzelając szybko bramkę i cofając się tym samym do obrony. Bardzo dobrze funkcjonowała obrona, a między słupkami dobrze sobie radził Nikrasiewicz. Turznica zaaplikowała jeszcze Idzbarkowi 2 bramki i zwyciężyła 3:0 (Klimecki x3). W hicie kolejki pierwsza drużyna Turznicy podejmowała Samborowo. Wynik spotkania otworzył A. Sadowski, ale minutę później ponownie był remis. Na 2:1 podwyższył B. Solis w końcówce pierwszej części gry. Po zmianie stron trzecią bramkę dla Turznicy zdobył M. Solis, a całą akcję wraz z wykończeniem "stadiony świata". Pod koniec meczu jeszcze jedną bramkę zdobył B. Solis, a M. Klamant przypieczętował zwycięstwo.

Uwaga ! W związku z zakończeniem ligi nastąpią zmiany w godzinach rozgrywania meczy, poniżej planowane godziny spotkań

godz. 13:00 Idzbark - Brzydowo

godz. 13:40 Reszki - Turznica II

godz. 14:20 Bałcyny - Smykowo

godz. 15:00 Durąg - Tyrowo

godz. 15:40 Smykówko - Samborowo

godz. 16:20 Turznica - Lichtajny - hit kolejki

godz. 17:00 zakończenie ligi